Kółka dodatkowe

  • MATEMAMATEMA

    ŚRODA 15.15-16.00

    Organizator:
    MATEMA
    570 440 602
    krakow@matema.edu.pl
    www.matema.edu.pl

    KOSZT:
    188 zł miesięcznie bez względu na ilość zajęć w danym miesiącu (z ...

    Więcej
  • Mała ModnisiaMała Modnisia

    ŚRODA 15.10-16.10 klasy 1-3

    Organizator:
    Magdalena Dydowicz
    508 291 242
    Więcej
  • PILATES dzieci+rodzi…PILATES dzieci+rodzice

    CZWARTKI 16.45-17.00

    Zajęcia odbywają się na sali przy ul. Batorego 1

    Koszt:
    45 zł za miesiąc za osobę

    Dane do przelewu :
    Więcej
  • BRYDŻBRYDŻ

    PONIEDZIAŁEK 14.30-16.00 klasy V-VII

    zajęcia bezpłatne przez 4 miesiące
    Zapisy prowadzone są przez organizatora drogą mailową:maarta.kreis@gmail.com
    Maksymalna liczba uczestników to 16 ...

    Więcej
  • MAKRAMAMAKRAMA

    WTOREK  14.40-15.40
    WTOREK 
    15.40-16.40
    WTOREK  16.40-17.40

    Minimum 6 osób, maksimum 8 w grupie
    Zajęcia co tydzień

    Zajęcia prowadzone w szkole

    Organizator:
    Więcej

  • MatmacraftMatmacraft

    Piątek
    15.15-16.16
    klasy 1-3

    Zajęcia stacjonarne w szkole

    Koszt:
    188 zł za 4 zajęcia

    Organizator:
    Zooventura
    882 194 440
    https://kidscraft.pl
    www.youtube.matcraft.pl

    Zapraszamy na zajęcia ...

    Więcej
  • ŁYŻWY w okresie zimo…ŁYŻWY w okresie zimowym

    OD GRUDNIA DO MARCA

    Czwartek 15.30-17.30 klasy 0-VIII

    Miejsce zajęć: lodowisko Hotelu Daisy przy ul. Morelowa 26 a

    Organizator: FLOW
    www.flow.szkola.pl,
    tel. ...

    Więcej
  • RobotowoRobotowo

    Poniedziałek 15.00-16.30 (klasy 0-V)

    Zajęcia prowadzone na terenie szkoły.

    Organizator: Grzegorz Całko „ROBOTOWO” www.robotowo.pl
    kom. 795 400 997
    e-mail: szkoly@robotowo

    Płatności:
    W ...

    Więcej
  • GIMNASTYKA MÓZGUGIMNASTYKA MÓZGU

    Wtorek

    14.30 – 15.15 grupa starsza – klasy 4 – 7
    15.15 – 16.00 grupa młodsza – klasy 1 – 3

    Piątek
    Więcej

  • PROGRAMOWOPROGRAMOWO

    Poniedziałek 15.30-16.30 (klasy VI-VIII)

    Zajęcia prowadzone w szkole

    Organizator: Grzegorz Całko „ROBOTOWO” www.robotowo.pl
    kom. 795 400 997
    szkoly@robotowo.pl

    Płatności:

    W ciągu całego kursu trwającego ...

    Więcej
  • KÓŁKO MALARSTWA, RYS…KÓŁKO MALARSTWA, RYSUNKU, GRAFIKI I SZTUKI UŻYTKOWEJ

    TEMATY:
    MALUJEMY i RYSUJEMY PORTRETY, POSTACI, PEJZAŻE, MARTWĄ NATURĘ, KOPIE DZIEŁ SZTUKI, DETALE
    ARCHITEKTONICZNE, ARCHITEKTURĘ
    TWORZYMY GRAFIKI
    PROJEKTUJEMY I ZDOBIMY ...

    Więcej
  • KÓŁKO CERAMIKIKÓŁKO CERAMIKI

    Przygotowuję dla dzieci pudełka zawierające wszystkie materiały potrzebne do wykonania prac takie jak glina,
    narzędzia do kształtowania gliny, szkliwa i ...

    Więcej
  • GRUPA TEATRALNA ACAD…GRUPA TEATRALNA ACADEMIAKI

    WTORKI 15:45 – 17:15 GRUPA STARSZA klasy 4-8

    CZWARTEK  15:30 – 16:30 GRUPA MŁODSZA 1-3

    Organizator: ...

    Więcej
  • AKADEMIA ODKRYWCÓWAKADEMIA ODKRYWCÓW

    Zajęcia organizowane  1 raz w miesiącu na terenie szkoły

    TERMINY:

    trzecie poniedziałki miesiąca

    poniedziałek 14.30- 15.20 klasy IV-VI
    poniedziałek 15.30-16.20 klasy I-III

    Organizator: Akademia ...

    Więcej
  • BRAVISSIMOBRAVISSIMO

    Dla naszych uczniów organizujemy uroczyste koncerty na krakowskich scenach i w salach
    koncertowych. Uczniowie zdobywają doświadczenie sceniczne występując solo lub ...

    Więcej
  • PIŁKA NOŻNAPIŁKA NOŻNA

    Wtorek 15.30-17.45 (klasy 0-VIII)

    Miejsce zajęć: hala Krakowskiego Klubu Kajakowego przy ul. Kolnej 2
    Dzieci zabierane są ze szkoły o 14.30/15.30, ...

    Więcej
  • ŁYŻWOROLKIŁYŻWOROLKI

    Poniedziałek 15.30-17.30
    Piątek 15.30-17.30
    Dzieci zabierane są ze szkoły o 15.30, zawożone na miejsce zajęć na 16.00, treningi trwają do ...

    Więcej
  • BASENBASEN

    Środa 15.30-17.30

    Dzieci zabierane są ze szkoły o 15.30, zawożone na miejsce zajęć na 16.00, treningi trwają do 17.00, do szkoły ...

    Więcej