Kółka dodatkowe

  • Akademia MiarologiiAkademia Miarologii

    CZWARTEK 15.30-17.00
    klasy II-V

    Warsztaty są prowadzone semestralnie dla dzieci od II do V klasy w Więcej

  • MATEMAMATEMA

    WTOREK 15.45-16.30

    Organizator:
    MATEMA
    570 440 602
    bartosz.p@interia.com
    www.matema.edu.pl

    KOSZT:
    216 zł miesięcznie bez względu na ilość zajęć w danym miesiącu (z ...

    Więcej
  • Mała ModnisiaMała Modnisia

    ŚRODA 15.10-16.10 klasy 1-3

    Organizator:
    Magdalena Dydowicz
    508 291 242
    Więcej
  • MAKRAMAMAKRAMA

    WTOREK  14.40-15.40
    WTOREK 
    15.40-16.40

    Minimum 6 osób, maksimum 8 w grupie
    Zajęcia co tydzień

    Zajęcia prowadzone w szkole

    Organizator:
    dzieciisztuka@gmail.com
    Katarzyna ...

    Więcej
  • MatmacraftMatmacraft

    Piątek
    15.15-16.16
    klasy 1-3

    Zajęcia stacjonarne w szkole

    Koszt:
    196 zł za 4 zajęcia

    Organizator:
    Zooventura
    882 194 440
    https://kidscraft.pl
    www.youtube.matcraft.pl

    Zapraszamy na zajęcia ...

    Więcej
  • TaniecTaniec

    Wtorek 15:10-15:55 klasy 0-VI

    Zajęcia prowadzone w szkole.

    Organizator:
    Infinity Dance Studio for KIDS
    Tel:  668 167 047

    www.infinitydancestudio.pl

    Koszt:
    140 zł
    za ...

    Więcej
  • RobotowoRobotowo

    Poniedziałek 15.15-16.15 (klasy 0-V)

    Zajęcia prowadzone na terenie szkoły.

    Organizator: Grzegorz Całko „ROBOTOWO” www.robotowo.pl
    kom. 795 400 997
    e-mail: szkoly@robotowo

    Płatności:
    W ...

    Więcej
  • KÓŁKO SZACHOWEKÓŁKO SZACHOWE

    Środa 15.30-16.15

    Zajęcia prowadzone na terenie szkoły. ZAPISY POPRZEZ LINK https://akademiainteligentna.pl/deklaracja/

    Organizator:
    Akademia Inteligentna
    789 560 488
    789 560 473

    Koszty:
    150 ...

    Więcej
  • GIMNASTYKA MÓZGUGIMNASTYKA MÓZGU

    Wtorek
    14.30 – 15.15 grupa starsza – klasy 4 – 7
    15.15 – 16.00 grupa młodsza – klasy 1 – ...

    Więcej
  • KÓŁKO MALARSTWA, RYS…KÓŁKO MALARSTWA, RYSUNKU, GRAFIKI I SZTUKI UŻYTKOWEJ

    TEMATY:
    MALUJEMY i RYSUJEMY PORTRETY, POSTACI, PEJZAŻE, MARTWĄ NATURĘ, KOPIE DZIEŁ SZTUKI, DETALE
    ARCHITEKTONICZNE, ARCHITEKTURĘ
    TWORZYMY GRAFIKI
    PROJEKTUJEMY I ZDOBIMY ...

    Więcej
  • KÓŁKO CERAMIKIKÓŁKO CERAMIKI

    Przygotowuję dla dzieci pudełka zawierające wszystkie materiały potrzebne do wykonania prac takie jak glina,
    narzędzia do kształtowania gliny, szkliwa i ...

    Więcej
  • GRUPA TEATRALNA ACAD…GRUPA TEATRALNA ACADEMIAKI

    WTOREK 15.45-17.15- GRUPA STARSZA klasy 4-8

    CZWARTEK 15.30-16.30- GRUPA MŁODSZA klasy 1-3

    Organizator: Academos
    Więcej

  • PIŁKA NOŻNAPIŁKA NOŻNA

    Wtorek 15.30-17.45 (klasy 0-VIII)

    Miejsce zajęć: hala Krakowskiego Klubu Kajakowego przy ul. Kolnej 2
    harmonogram zajęć: 15:15 zbiórka dzieci, 15:30 wyjazd ...

    Więcej
  • ŁYŻWOROLKIŁYŻWOROLKI

    Poniedziałek 15.30-17.30
    Piątek 15.30-17.30
    Dzieci zabierane są ze szkoły o 15.30, zawożone na miejsce zajęć na 16.00, treningi trwają do ...

    Więcej
  • BASENBASEN

    Środa 15.30-17.30

    Dzieci zabierane są ze szkoły o 15.30, zawożone na miejsce zajęć na 16.00, treningi trwają do 17.00, do szkoły ...

    Więcej