KÓŁKO PROJEKTOWANIE I SZTUKA

Wtorek  15.30-17.30 klasy 0-VI
Czwartek 15.30-17.30 klasy 0-VI

Zajęcia odbywają się w pracowniach AWsoME na ul.Czarnowiejskiej 13/4-5. (przy ul.Michałowskiego)

dzieci odbierane są ze szkoły Academos i przeprowadzane na zajęcia dodatkowe przez pracowników AWsoME

Organizator: AWsoME Agnieszka Wozowicz
ul.Czarnowiejska 13/4-5, 31-126 Kraków (wejście vis a vis kompleksu Dolne Młyny od strony kawiarni Bonjour Cava)

tel.731911000 (w godzinach 10.00-18.00)

mail: office@awsomegroup.com

Rodziców dzieci niepełnosprawnych zapraszamy do skorzystania z naszego parkingu (teren przy biurze i pracowniach jest ogrodzony).

Dysponujemy salami (120m2) przystosowanymi do potrzeb dzieci oraz tarasem z widokiem na ogród, na którym równie często, na życzenie dzieci odbywają się zajęcia.

Koszt warsztatów: 85zł

harmonogram warsztatów oraz umowę otrzymają Państwo od organizatora drogą mailową

wpłaty należy dokonać do 5 dnia miesiąca

dane do przelewu oraz harmonogram zajęć na każdy miesiąc znajdują się na stronie www.awsomegroup.com oraz na stronie fb: https://www.facebook.com/AWsoME-Agnieszka-Wozowicz-252417378791490/

Wszelkie materiały i produkty zawarte są w cenie warsztatów

W piątki, soboty i niedziele odbywają się warsztaty kulinarne, warsztaty z projektowania oraz sztuki, malarstwa i architektury (z dodatkowymi wycieczkami po mieście) część z tych warsztatów połączona jest z nocowaniem w naszej siedzibie co stanowi dodatkową atrakcję dla dzieci.

Zajęcia poświęcone są projektowaniu ubioru, wnętrz, dodatków, wybranym zagadnieniom z malarstwa, rzeźby, architektury, sztuki użytkowej i współczesnego dizajnu

Zajęcia prowadzi Agnieszka Wozowicz – absolwentka Fashion Institute of Technology, The Interior Design School, Uniwersytetu Pedagogicznego, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Krakowskich Szkół Artystycznych.