Osiągnięcia uczniów

Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik, X Edycja

Nagrodę otrzymała
Lena Kijas, klasa II (100% punktów!)

Wyróżnienia uzyskali:

Maja Laszczak, klasa I
Nina Kucz, klasa I
Mikołaj Kuleczka, klasa I
Aleksandra Rzepa, klasa I
Julia Longhorn, klasa I
Klemens Janczy, klasa I
Tymon Bojarski, klasa II
Małgorzata Figuła, klasa II
Paweł Pionka, klasa II
Kaja Waligóra, klasa II
Jakub Kwiatkowski, klasa III
Gabriela Wylon, klasa IV
Jakub Fornalik, klasa IV
Edward Kavanagh, klasa V
Hanna Rybicka, klasa V
Łucja Woźniakowska, klasa VI
Maja Waligóra, klasa VI

Krakowska Matematyka 2016/17

Do etapu wojewódzkiego dostali się:

Bartosz Galant, klasa IV
Mikołaj Grzesiuk, klasa V
Mikołaj Knot, klasa V
Hanna Rybicka, klasa V

Matematyczne Preteksty 2016/17

W II etapie konkursu wyróżnienie zdobyli:

Mikołaj Kuleczka, klasa I
Michał Brzozowski, klasa II

Matematyka bez granic 2016/17

klasy IV

IVc zajęła 3-cie miejsce w województwie
IVa zajęła 2-gie miejsce w województwie
IVb zajęła 3-cie miejsce w województwie

klasy V

Va zajęła 3-cie miejsce w województwie
Vc zajęła 3-cie miejsce w województwie
Vb zajęła 16-te miejsce w województwie

klasy VI

VIa zajęła 16-te miejsce w województwie
VIb zajęła 39-te miejsce w województwie

Dobry występ naszych reprezentantów w Mistrzostwach Krakowa w Pływaniu

25 maja 2017 r. na basenie Kolna odbyły się Mistrzostwa Krakowa w Pływaniu w ramach XIX Zawodów Sportowych Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Szkół „Inspiracja” – 2017.

Dobrze spisali się  nasi reprezentanci, którzy osiągnęli kilka wartościowych rezultatów.  Bliscy zdobycia medalu byli: Marysia Potocka ( 25 m st. grzbietowym) i Kostek Kudla (50 m st. klasycznym), którzy zajęli IV miejsca. Mateusz Jaroszewicz był V, a Maciek Zawisza VII na 50 m st. dowolnym. Mateusz Buczyński uplasował się dwukrotnie na VII miejscu (25 m st. grzbietowym i dowolnym), a Oskar Knuplerz na tych samych dystansach był odpowiednio na VIII i X miejscu. Ponadto Marysia Potocka zajęła IX miejsce na 25 m st. dowolnym.

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2017

Bardzo dobry wynik uzyskali:

Antoni Rybicki, klasa II
Tymon Bojarski, klasa II
Hanna Rybicka, klasa V
Mikołaj Knot, klasa V

Wyróżnienia otrzymali:

Michał Łysoń, klasa II
Paweł Pionka, klasa II
Stanisław Cebula, klasa III
Olga Kotowicz, klasa IV
Julia Uchyła, klasa IV
Anna Mostowik, klasa IV
Jakub Fornalik, klasa IV
Mateusz Jaroszewicz, klasa V
Mikołaj Grzesiuk, klasa V
Jarosław Kniazkow, klasa V
Tomasz Jędruszak, klasa V
Mikołaj Romanek, klasa V
Maciej Zawisza, klasa VI

Eliminacje Powiatowe XXXII Festiwalu Teatrów Dzieci
i  Młodzieży „Bajdurek”

wyróżnienie zdobyła szkolna grupa teatralna Academiaki

Konkurs języka angielskiego Zuch 2017

klasa I

Julia Longhorn– dyplom laureata, 4-te miejsce w kraju
Szymon Bigajski
– dyplom laureata, 10-te miejsce w kraju
Zofia Urbaniec– dyplom laureata, 10-te miejsce w kraju
Szymon Prokop – dyplom laureata, 10-te miejsce w kraju
Alex Marek – dyplom laureata, 11-te miejsce w kraju
Zoe Lichowska-Augier – dyplom laureata, 13-te miejsce w kraju
Maja Laszczak
– dyplom laureata, 13-te miejsce w kraju
Mikołaj Kuleczka
– dyplom laureata, 15-te miejsce w kraju

klasa II

Lena Kijas – dyplom laureata, 13-te miejsce w kraju
Paweł Pionka
– dyplom laureata, 15-te miejsce w kraju

Konkurs języka angielskiego Galileo 2017

klasa IV

Mark Reeves – dyplom laureata, 3-cie miejsce w kraju
Oskar Knuplerz – dyplom laureata, 9-te miejsce w kraju

Gabriela Wylon – dyplom wyróżnienia, 11-te miejsce w kraju
Maja Łachecka – dyplom wyróżnienia, 11-te miejsce w kraju
Łukasz Leśko – dyplom wyróżnienia, 11-te miejsce w kraju
Anna Mostowik – dyplom wyróżnienia, 14-te miejsce w kraju

klasa V

Roksana Hybel – dyplom laureata, 3-cie miejsce w kraju
Mikołaj Romanek – dyplom laureata, 7-me miejsce w kraju
Hanna Rybicka – dyplom laureata, 7-me miejsce w kraju
Helena Brzozowska – dyplom laureata, 9-te miejsce w kraju
Edward Kavanagh – dyplom laureata, 9-te miejsce w kraju

Tomasz Jędruszak – dyplom wyróżnienia, 12-te miejsce w kraju
Maciej Dynia – dyplom wyróżnienia, 14-te miejsce w kraju
Mikołaj Knot – dyplom wyróżnienia, 15-te miejsce w kraju
Wiktoria Zgoda – dyplom wyróżnienia, 15- te miejsce w kraju
Mikołaj Grzesiuk – dyplom wyróżnienia, 15- te miejsce w kraju

klasa VI

Maciej Zawisza – dyplom wyróżnienia, 13-te miejsce w kraju
Maksymilian Dyba – dyplom wyróżnienia, 13-te miejsce w kraju
Witold Wołek – dyplom wyróżnienia, 14-te miejsce w kraju
Anna Wójcik – dyplom wyróżnienia, 14-te miejsce w kraju
Michał Orłowski – dyplom wyróżnienia, 14-te miejsce w kraju
Łucja Woźniakowska – dyplom wyróżnienia, 15-te miejsce w kraju

Konkursy organizowane przez Kuratorium Oświaty w Krakowie 2017:

FINALIŚCI:

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Helena Brzozowska, klasa V
Mikołaj Romanek, klasa V

do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

w Małopolskim Konkursie Humanistycznym:

Helena Brzozowska, klasa V
Julia Kaczor, klasa VI

w Małopolskim Konkursie Matematycznym:

Maja Kądziela, klasa VI
Mikołaj Knot, klasa V
Hanna Rybicka, klasa V

w Małopolskim Konkursie Języka Angielskiego:

Cezary Dąbek, klasa VI
Maciej Dynia, klasa V
Maja Kądziela, klasa VI
Mikołaj Knot, klasa V
Hanna Rybicka, klasa V
Maja Waligóra, klasa VI
Łucja Woźniakowska, klasa VI
Anna Wójcik, klasa VI
Maciej Zawisza, klasa VI

Wieża Babel – konkurs lingwistyki matematycznej:

LAUREACI:

Hanna Rybicka, klasa V, 1-wsze miejsce w kraju
Mikołaj Romanek, klasa V, 2-gie miejsce w kraju
Maja Kądziela, klasa V, 9-te miejsce w kraju

Julia Uchyła, klasa IV
Jarosław Kniazkow, klasa V
Mikołaj Knot, klasa V
Maja Waligóra, klasa VI
Łucja Woźniakowska, klasa VI

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny 2016/17

Dyplom laureata i II miejsce w województwie i kraju uzyskali:

Tymon Bojarski, klasa II
Antoni Rybicki, klasa II

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali:

Lena Kijas, klasa II, 7-me miejsce w województwie
Paweł Pionka, klasa II, 26-te miejsce w województwie
Krzysztof Borkowski, klasa II, 41-wsze miejsce w województwie

Mikołaj Knot, klasa V, 18-te miejsce w województwie

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku otrzymali:

Hanna Rybicka, klasa V
Mikołaj Romanek, klasa V

Maja Kądziela, klasa VI
Maciej Zawisza, klasa VI

Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny 2016/17

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali:

Lena Kijas, klasa II, 11-te miejsce w województwie
Krzysztof Borkowski, klasa II, 23-cie miejsce w województwie
Julia Panek, klasa II, 28-me miejsce w województwie

Kinga Nikiel, klasa III, 42-gie miejsce w województwie
Zuzanna Fornalik, klasa III, 127-me miejsce w województwie

Szymon Podobiński, klasa IV, 5-te miejsce w województwie
Jakub Fornalik, klasa IV, 59-te miejsce w województwie
Ksenia Tyupa, klasa IV, 66-te miejsce w województwie

Hanna Rybicka, klasa V, 2-gie miejsce w województwie
Dominika Kaleta, klasa V, 13-te miejsce w województwie
Helena Brzozowska, klasa V, 19-te miejsce w województwie
Mikołaj Knot, klasa V, 22-gie miejsce w województwie

Maja Waligóra, klasa VI, 5-te miejsce w województwie

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku otrzymali:

Michał Brzozowski, klasa II

Wiktoria Zgoda, klasa V
Mikołaj Romanek, klasa V
Sybilla Wysokińska, klasa V
Barbara Owczarek, klasa V

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT 2017

Dyplom laureata za I miejsce w województwie i III miejsce w kraju uzyskał:

Tymon Bojarski, klasa II

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali:

Lena Kijas, klasa II, 2-gie miejsce w województwie

Jakub Kwiatkowski, klasa III, 7-me miejsce w województwie

Hanna Rybicka, klasa V, 2-gie miejsce w województwie
Mikołaj Knot, klasa V, 4-te miejsce w województwie
Mateusz Jaroszewicz, klasa V, 9-te miejsce w województwie
Mikołaj Grzesiuk, klasa V, 11-te miejsce w województwie

Maja Kądziela, klasa VI, 6-te miejsce w województwie

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku otrzymali:

Antoni Rybicki, klasa II
Krzysztof Borkowski, klasa II

Julia Uchyła, klasa IV

Jarosław Kniazkow, klasa V
Natan Fediuk, klasa V
Tomasz Jędruszak, klasa V

ODYSEJA UMYSŁU

Do finału konkursu przeszła drużyna w składzie:

Maja Kądziela, klasa VI
Maja Waligóra, klasa VI
Olga Jaromin, klasa VI
Konstanty Kudla, klasa VI
Maciej Zawisza, klasa VI

Zawody narciarskie o Puchar Dyrektora

Puchar w swojej kategorii wiekowej zdobyli:

Tymon Dynia, klasa 0
Susie Maksym, klasa I
Klemens Janczy, klasa I
Gabriela Zawisz, klasa II
Paweł Pionka, klasa II
Pola Ziółkowska, klasa III
Maciej Pionka, klasa III
Julia Mocniak, klasa IV
Jakub Fornalik, klasa IV
Masza Sekerdej, klasa V
Karol Cechnicki, klasa V
Maja Waligóra, klasa VI
Wójcik Mateusz, klasa VI

Międzyszkolny Konkurs Języka Francuskiego „Mes rencontres avec le francais”

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do II etapu:

Klasa IV:

Maria Potocka
Maja Łachecka
Ksenia Tyupa
Mikołaj Podsiadło
Anna Mostowik
Olga Kotowicz
Jakub Fornalik
Piotr Lech

Klasa V

Helena Brzozowska
Wiktoria Zgoda
Antonina Fert
Jagoda Kosiorkiewicz
Hanna Rybicka

Klasa VI

Maja Waligóra
Julia Kaczor
Łucja Woźniakowska
Maciej Zawisza

Konkurs Krakowska Matematyka 2015/16

Laureatem został Wojciech Łabędź, klasa VI

Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się:
Mikołaj Grzesiuk, klasa 4
Hanna Rybicka, klasa 4
Maja Kądziela, klasa5
Maciej Zawisza, klasa 5
Maria Bieszczad, klasa 6

Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik, IX Edycja

Nagrodę otrzymali:

Michał Brzozowski, klasa I (93,06% punktów)
Lena Kijas, klasa I (96,09% punktów)
Julia Panek, klasa I (93,06% punktów)
Paweł Pionka, klasa I (96,09% punktów)
Jan Zdechlik, klasa I (93,06% punktów)
Aleksander Mądry, klasa II (96,09% punktów)
Maja Waligóra, klasa V (88,33% punktów)

Wyróżnienia uzyskali:

Tymon Bojarski, klasa I
Zofia Gola, klasa I
Aniela Hernik, klasa I
Lilianna Świech, klasa I
Kaja Waligóra, klasa I
Jakub Kwiatkowski, klasa II
Maciej Pionka, klasa II
Wojciech Wojciechowski, klasa II
Piotr Curzydło, klasa III
Jakub Fornalik, klasa III
Helena Brzozowska, klasa IV
Łucja Woźniakowska, klasa V

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2016

Bardzo dobry wynik uzyskali:

Mikołaj Romanek, klasa IV
Mikołaj Grzesiuk, klasa IV
Tomasz Jędruszak, klasa IV
Hanna Rybicka, klasa Iv

Wyróżnienia otrzymali:

Antoni Rybicki, klasa I
Jakub Kwiatkowski, klasa II
Julia Uchyła, klasa III
Anna Mostowik, klasa III
Piotr Lech, klasa III
Szymon Podobiński, klasa III
Mikołaj Knot, klasa IV
Mateusz Jaroszewicz, klasa IV
Kacper Czekaj, klasa IV
Antonina Polak, klasa IV
Wiktoria Zgoda, klasa IV
Jarosław Kniazkow, klasa IV
Łucja Woźniakowska, klasa V
Jan Brański, klasa V
Wojciech Łabędź, klasa VI
Maria Bieszczad, klasa VI

Konkurs ZUCH z języka angielskiego 2016

Anna Lasoń, klasa II otrzymała dyplom laureata za 5 miejsce w kraju
Pola Ziółkowska, klasa II otrzymała dyplom laureata za 6 miejsce w kraju
Kinga Nikiel, klasa II otrzymała dyplom laureata za 10 miejsce w kraju
Mia D’Souza, klasa II otrzymała dyplom laureata za 11 miejsce w kraju
Aksynya Knyazkova, klasa II otrzymała dyplom laureata za 13 miejsce w kraju
Maja Łygan, klasa II otrzymała dyplom laureata za 15 miejsce w kraju
Antoni Stachnik, klasa III otrzymał dyplom laureata za 11 miejsce w kraju
Łukasz Leśko, klasa III otrzymał dyplom laureata za 11 miejsce w kraju

Ogólnopolski Konkurs Galileo z języka angielskiego 2016

klasa IV

Hanna Rybicka – dyplom laureata, 3 miejsce w kraju
Maciej Dynia – dyplom laureata, 5 miejsce w kraju
Mikołaj Romanek – dyplom laureata, 5 miejsce w kraju
Mikołaj Grzesiuk – dyplom laureata, 5 miejsce w kraju
Dominika Kaleta – dyplom laureata, 7 miejsce w kraju
Mateusz Jaroszewicz – dyplom laureata, 7 miejsce w kraju
Mikołaj Knot – dyplom laureata, 10 miejsce w kraju
Henryk Korneta – dyplom wyróżnienia, 12 miejsce w kraju
Martyna Przybył – dyplom wyróżnienia, 15 miejsce w kraju

klasa V

Cezary Dąbek – dyplom wyróżnienia, 11 miejsce w kraju
Maciej Zawisza – dyplom wyróżnienia, 15 miejsce w kraju
Mateusz Hypta – dyplom wyróżnienia, 15 miejsce w kraju

klasa VI

Maria Bieszczad – dyplom laureata, 10 miejsce w kraju
Helena Romankiewicz – dyplom wyróżnienia, 12 miejsce w kraju
Wojciech Łabędź – dyplom wyróżnienia, 12 miejsce w kraju

Konkursy organizowane przez Kuratorium Oświaty w Krakowie 2016:

LAUREACI:

Małopolski Konkurs Humanistyczny
Maria Bieszczad

FINALIŚCI:

Małopolski Konkurs Humanistyczny
Helena Brzozowska, klasa 4

Małopolski Konkurs Matematyczny
Wojciech Łabędź, klasa 6

Historyczny Konkurs Tematyczny „Wybitni władcy Polski-Piastowie”
Wojciech Łabędź, klasa 6

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO

„Mes rencontres avec le français”

Mikołaj Romanek, klasa 4, 1 miesce
Helena Brzozowska, klasa 4, 2 miejsce
Maciej Zawisza, klasa 5, 5 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT 2016

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali:

Hanna Rybicka, klasa IV, 1 miejsce w województwie
Maria Bieszczad, klasa VI, 4 miejsce w województwie
Maja Kądziela, klasa V, 10 miejsce w województwie
Jarosław Kniazkow, klasa IV, 11 miejsce w województwie
Łucja Woźniakowska, klasa V, 16 miejsce w województwie

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku otrzymał:

Mikołaj Grzesiuk, klasa IV, 14 miejsce w województwie
Mikołaj Knot, klasa IV, 14 miejsce w województwie
Mikołaj Romanek, klasa IV, 14 miejsce w województwie
Maciej Zawisza, klasa V, 18 miejsce w województwie
Wojciech Łabędź, klasa VI, 8 miejsce w województwie

Na wyróżnienie zasługują również:

Szymon Podobiński, klasa III, 6 miejsce w województwie
Anna Mostowik, klasa III, 12 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny 2015

Dyplom laureata i I miejsce w województwie i kraju uzyskali:

Hanna Rybicka, klasa IVc
Mikołaj Knot, klasa IVa

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali:

Anna Mostowik, klasa III, 9 miejsce w województwie
Julia Uchyła, klasa III, 19 miejsce w województwie
Maja Kądziela, klasa V, 30 miejsce w województwie
Anna Iwaniec, klasa V, 47 miejsce w województwie
Łucja Woźniakowska, klasa V, 48 miejsce w województwie
Olga Jaromin, klasa V, 49 miejsce w województwie
Maciej Zawisza, klasa V, 49 miejsce w województwie
Wojciech Łabędź, klasa VI, 15 miejsce w województwie

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku otrzymali:

Aksynya Knyazkova, klasa II, 172 miejsce w województwie
Stanisław Cebula, klasa II, 180 miejsce w województwie
Małgorzata Trela, klasa II, 202 miejsce w województwie
Tomasz Jędruszak, klasa IV, 42 miejse w województwie
Mikołaj Romanek, klasa IV, 49 miejsce w województwie
Jarosław Knyazkov, klasa IV, 52 miejsce w województwie
Mateusz Jaroszewicz, klasa IV, 53 miejsce w województwie
Maria Bieszczad, klasa VI, 59 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny 2015

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali:

Maja Waligóra, klasa V, 2 miejsce w województwie
Piotr Curzydło, klasa III, 6 miejsce w województwie
Kseniya Tyupa, klasa III, 48 miejsce w województwie
Barbara Owczarek, klasa IV, 4 miejsce w województwie
Hanna Rybicka, klasa IV, 4 miejsce w województwie
Mikołaj Romanek, klasa IV, 7 miejsce w województwie
Jagoda Kosiorkiewicz, klasa IV, 7 miejsce w województwie
Mikołaj Knot, klasa IV, 14 miejsce w województwie
Antonina Polak, klasa IV, 35 miejsce w województwie
Helena Brzozowska, klasa IV, 40 miejsce w województwie

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku otrzymali:

Szymon Podobiński, klasa III, 78 miejsce w województwie
Nela Święch, klasa III, 78 miejsce w województwie
Julia Uchyła, klasa III, 91 miejsce w województwie
Jakub Fornalik, klasa III, 91 miejsce w województwie
Sybilla Wysokińska, klasa IV, 54 miejsce w województwie
Mateusz Jaroszewicz, klasa IV, 62 miejsce w województwie
Zofia Puzdrowska, klasa IV, 65 miejsce w województwie
Dominika Kaleta, klasa IV, 65 miejsce w województwie
Magdalena Słowik, klasa IV, 70 miejsce w województwie

Dyktando szkolne

Dyplom laureata i nagrodę książkową otrzymały:

Helena Brzozowska, klasa III, III miejsce
Hanna Rybicka, klasa III, IV miejsce

Dyplom laureata uzyskali:

Mikołaj Knot, klasa III, VI miejsce
Mikołaj Romanek, klasa III, VII miejsce
Mikołaj Grzesiuk, klasa III, VII miejsce
Jagoda Kosiorkiewicz, klasa III, X miejsce

Dyplom wyróżnienia został przyznany dla:

Natana Fediuka, klasa III, miejsce XI
Piotra Curzydło, klasa II, miejsce XI
Magdaleny Słowik, klasa III, miejsce XIII
Antoniny Fert, klasa III, miejsce XIV

Odyseja Umysłu

I miejsce w eliminacjach regionalnych i nagroda Omera w Finale Ogólnopolskim zajął zespół w składzie:

Maja Waligóra
Konstanty Kudla
Maciej Zawisza

Konkurs plastyczny „Marynarzem bądź”

I miejsce zajęły:

Olga Piotrowska i Maja Michniewska

Egzamin Young Learners English organizowanym przez Uniwersytet Cambridge

Mateusz Jaroszewicz 15/15 pkt.
Wiktoria Zgoda 15/15 pkt.
Maja Kula 15/15 pkt.
Sybilla Wysokińska 15/15 pkt.
Mikołaj Grzesiuk 15/15 pkt.
Wojciech Łabędź 15/15 pkt.
Anna Krok 15/15 pkt.
Martyna Przybył 14/15 pkt.
Maciej Dynia 14/15 pkt.
Edward Kavanagh 13/15 pkt.

Międzynarodowy konkurs informatyczny Baltie 2015

Olga Kotowicz, klasa II – 5 miejsce w województwie
Natan Fediuk, klas III – 21 miejsce w województwie
Maciej Pionka, klasa I – 22 miejsce w województwie
Maciej Dynia, klasa III – 29 miejsce w województwie
Anna Mostowik, klasa II – 60 miejsce w województwie

Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik, VIII Edycja

Nagrodę główną zdobyła:

Maja Waligóra

Nagrodę otrzymali:

Kinga Nikiel, klasa I (93,06% punktów)
Helena Brzozowska, klasa III (96,09% punktów)

Wyróżnienia uzyskali:

Joanna Komraus, klasa I
Jakub Kwiatkowski, klasa I
Gabriela Wójcik, klasa I
Jakub Fornalik, klasa II
Szymon Podobiński, klasa II
Maria Potocka, klasa II
Mark Reeves, klasa II
Kseniya Tyupa, klasa II
Mateusz Jaroszewicz, klasa III
Jagoda Kosiorkiewicz, klasa III
Katarzyna Petrów, klasa III
Helena Romankiewicz, klasa V
Tomasz Podolak, klasa VI

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2015

Wyróżnienia otrzymali:

Anna Mostowik, klasa II
Julia Uchyła, klasa II
Jakub Fornalik, klasa II
Mikołaj Grzesiuk, klasa III
Mikołaj Romanek, klasa III
Wiktoria Zgoda, klasa III
Mateusz Jaroszewicz, klasa III
Tomasz Jędruszak, klasa III
Natan Fediuk, klasa III
Hanna Rybicka, klasa III
Jagoda Kosiorkiewicz, klasa III
Mikołaj Knot, klasa III
Maciej Zawisza, klasa IV
Wojciech Łabędź, klasa V
Wernika Migacz, klasa VI

Konkurs ZUCH z języka angielskiego

Łukasz Leśko, klasa II otrzymał dyplom laureata za 8 miejsce w kraju
Wiktoria Zgoda, klasa III otrzymała dyplom uznania za 16 miejsce w kraju
Helena Brzozowska, klasa III otrzymała dyplom uznania za 16 miejsce w kraju

Ogólnopolski Konkurs Galileo z języka angielskiego 2015

klasa V

Andrew Kissell zdobył dyplom laureata, 3 miejsce w kraju
Zuzanna Cebula otrzymała dyplom uznania, 25 miejsce w kraju

klasa IV

Maciej Zawisza uzyskał dyplom wyróżnienia, 13 miejsce w kraju
Julia Zając uzyskała dyplom uznania, 17 miejsce w kraju

Konkurs „Żaczek Krakowski”

III miejsce w kategorii „Zagadki” otrzymał zespół z klasy II w składzie:

Antonina Lubecka
Jakub Stępak
Emilia Połeć
Kacper Orłowski

Zawody o Puchar Dyrektora w narciarstwie alpejskim

Dziewczęta, klasy 0-3:

Nela Święch, klasa II, I miejsce
Masza Sekerdej, klasa III, II miejsce
Antonina Polak, klasa III, III miejsce

Chłopcy, klasy 0-3:

Karol Cechnicki, klasa III, I miejsce
Mikołaj Grzesiuk, klasa III, II miejsce
Natan Ziółkowski, klasa III, III miejsce

Dziewczęta, klasy 4-6:

Maja Waligóra, klasa IV, I miejsce
Agata Pasterz, klasa IV, II miejsce
Anika Bigosz, klasa V, III miejsce

Chłopcy, klasy 4-6

Maksymilian Dyba, klasa IV, I miejsce
Maciej Zawisza, klasa IV, II miejsce
Maksymilian Mazgaj, klasa V, III miejsce

XI edycja konkursu fotograficznego „Zimą malowane”

Dyplom za uzyskanie III miejsca otrzymała

Maja Kądziela, klasa IV

Konkursy organizowane przez Kuratorium Oświaty w Krakowie 2015:

do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

w Małopolskim Konkursie Humanistycznym:

Anna Krok,
Weronika Migacz

w Małopolskim Konkursie Matematycznym:

Weronika Migacz,
Tomasz Podolak,
Wojciech Łabędź

w Małopolskim Konkursie Języka Angielskiego:

Anna Krok,
Tomasz Podolak

w Konkursie Przyrodniczym „Skarby przyrody i ich ochrona”:

Anna Krok,
Weronika Migacz

w Konkursie Informatycznym „Małopolskie Baltie 2015”:
Tomasz Podolak

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT 2015:

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali:

Anna Mostowik, klasa II, 2 miejsce w województwie
Wojciech Łabędź, klasa V, 7 miejsce w województwie

dyplom za uzyskanie dobrego wyniku otrzymali:

Julia Uchyła, klasa II, 6 miejsce w województwie
Hanna Rybicka, klasa III, 5 miejsce w województwie
Mikołaj Knot, klasa III, 6 miejsce w województwie
Maja Kądziela, klasa IV, 12 miejsce w województwie
Weronika Migacz, klasa VI, 9 miejsce w województwie

Na wyróżnienie zasługują również:

Szymon Podobiński, klasa II, 15 miejsce w województwie
Mikołaj Romanek, klasa III, 7 miejsce w województwie
Jarosław Kniazkov, klasa III, 9 miejsce w województwie
Natan Fediuk, klasa III, 11 miejsce w województwie
Tomasz Jędruszak, klasa III, 15 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny 2014

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali:

Julia Uchyła, klasa II, 13 miejsce w województwie
Mikołaj Knot, klasa III, 5 miejsce w województwie
Wiktoria Zgoda, klasa III, 22 miejsce w województwie
Hanna Rybicka, klasa III, 24 miejsce w województwie
Mikołaj Romanek, klasa III, 43 miejsce w województwie

dyplom za uzyskanie wyniku dobrego otrzymali:

Szymon Podobiński, klasa II
Maria Bieszczad, klasa V

Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny 2014

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali:

Wiktoria Zgoda, klasa III, 8 miejsce w województwie
Hanna Rybicka, klasa III, 20 miejsce w województwie
Helena Brzozowska, klasa III, 23 miejsce w województwie
Magdalena Słowik, klasa III, 23 miejsce w województwie
Mikołaj Romanek, klasa III, 23 miejsce w województwie
Dominika Kaleta, klasa III, 38 miejsce w województwie
Martyna Przybył, klasa III 38 miejsce w województwie
Mikołaj Knot, klasa III, 44 miejsce w województwie
Sybilla Wysokińska, klasa III, 60 miejsce w województwie
Anna Wójcik, klasa IV, 11 miejsce w województwie

dyplom za uzyskanie dobrego wyniku otrzymali:

Mateusz Jaroszewicz, klasa III
Barbara Owczarek, klasa III
Masza Sekerdej, klasa III
Maja Waligóra, klasa IV

Konkurs „Piękne czytanie po francusku”

wyróżnienie otrzymały:

Maja Waligóra, klasa III
Olga Piotrowska, klasa IV

Konkurs ZUCH z języka angielskiego

Najlepsze wyniki z naszej szkoły osiągnęli:

Mikołaj Romanek, klasa II (18 miejsce w kraju)
Mikołaj Grzesiuk, klasa II (20 miejsce w kraju)
Maciej Dynia, klasa II (20 miejsce w kraju)

XVI Zawody Sportowe Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych – OSIR KOLNA

Wojciech Łabędź, klasa IV, IV miejsce w stylu dowolnym, V miejsce w stylu grzbietowym
Maciej Zawisza, klasa III, IV miejsce w stylu grzbietowym
Mateusz Jaroszewicz, klasa II, IV miejsce w stylu klasycznym, VI miejsce w stylu dowolnym
Maksymilian Mazgaj, klasa IV, VI miejsce w stylu grzbietowym, VII miejsce w stylu dowolnym
Maksymilian Dyba, klasa III, VIII miejsce w stylu dowolnym
Anna Krok, klasa V, VIII miejsce w stylu grzbietowym, X miejsce w stylu klasycznym
Laura Karwicka, klasa V, IX miejsce w stylu grzbietowym
Antonina Fert, klasa II, IX miejsce w stylu klasycznym
Maja Kula, klasa II, X miejsce w stylu klasycznym
Jan Maciejowski, klasa IV, X miejsce w stylu klasycznym
Karolina Koczwara, klasa I, X miejsce w stylu grzbietowym

Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik, VII Edycja

Nagrodę otrzymali:

Mark Reeves, klasa I (95,83% punktów)
Helena Romankiewicz, klasa IV (92,71% punktów)

Wyróżnienia uzyskali:

Jakub Fornalik, klasa I
Aleksandra Gołda, klasa I
Oskar Knuplerz, klasa I
Szymon Podobiński, klasa I

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2014

wynik bardzo dobry uzyskali:

Mikołaj Knot, klasa II
Mikołaj Romanek, klasa II
Łucja Woźniakowska, klasa III

wyróżnienia otrzymali:

Barbara Owczarek, klasa II
Hanna Rybicka, klasa II
Mikołaj Grzesiuk, klasa II
Katarzyna Petrów, klasa II
Antonina Polak, klasa II
Karolina Szczypka, klasa II
Wiktoria Zgoda, klasa II
Maja Waligóra, klasa III
Anna Wójcik, klasa III
Maciej Zawisza, klasa III
Wojciech Łabędź, klasa IV
Wernika Migacz, klasa V

Ogólnopolski Konkurs Galileo z języka angielskiego 2014

klasa IV

Andrew Kissell zdobył dyplom laureata
Maria Bieszcza otrzymała dyplom wyróżnienia
Wojciech Łabędź otrzymał dyplom wyróżnienia

klasa V

Tomasz Podolak uzyskał dyplom wyróżnienia
Anna Krok uzyskała dyplom wyróżnienia

Destination Imagination – Oczyma wyobraźni 2014

Klasa V zdobyła III miejsce w wyzwaniu „B”

Odyseja Umysłu 2014 Eliminacje Regionalne

Klasa IV

Grupa pracująca nad Problemem Długoterminowym „I kto tu rządzi?”:
zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej

Grupa pracująca nad Problemem Długoterminowym „Na własne oczy”:
zajęła VI miejsce w swojej kategorii wiekowej

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT 2014:

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali:

Mikołaj Romanek, klasa II, 2 miejsce w województwie, 8 miejsce w kraju
Mikołaj Knot, klasa II, 2 miejsce w województwie, 8 miejsce w kraju

dyplom za uzyskanie dobrego wyniku otrzymał:

Mikołaj Grzesiuk, klasa II, 5 miejsce w województwie, 29 w kraju

Na wyróżnienie zasługują również:

Maciej Zawisza, klasa III, 5 miejsce w województwie
Wiktoria Zgoda, klasa II, 11 miejsce w województwie
Hanna Rybicka, klasa II, 11 miejsce w województwie
Łucja Woźniakowska, klasa III, 11 miejsce w województwie

Krakowskie Zawody Mikołajkowe 2013

Wojciech Łabędź, klasa IV zdobył złoty medal w pływaniu

Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny 2013

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymał:

Mikołaj Romanek, klasa II, 22 miejsce w województwie

dyplom za uzyskanie dobrego wyniku otrzymali:

z klas II:

Mikołaj Knot
Wiktoria Zgoda
Jagoda Kosiorkiewicz
Basia Owczarek

z klas III:

Maja Waligóra
Nadia Konieczny
Julia Kaczor
Maciej Zawisza

z klasy IV:

Olga Piotrowska

z klasy V:

Weronika Migacz

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik Matematyczny 2013

dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali:

Mikołaj Romanek, klasa II, który zdobył 8 miejsce w województwie, 43 w kraju
Wiktoria Zgoda, klasa II, która zajęła 24 miejsce w województwie, 185 w kraju

dyplom za uzyskanie wyniku dobrego otrzymali:

Natana Fediuk, klasa II
Hanna Rybicka, klasa II

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” 2013

wyróżnienia:

Weronika Migacz, klasa IV
Maria Bieszczad, klasa III
Zuzanna Cebula, klasa III
Witold Wołek, klasa IIb
Cezary Dąbek, klasa II a
Maja Kądziela, klasa II a
Maja Waligóra, klasa IIa
Anna Wójcik, klasa IIa
Maciej Zawisza, klasa IIa
Mikołaj Romanek, klasa Ia

Międzyszkolne Zawody Szkół Niepublicznych w Pływaniu 2013

Wojciech Łabędź, klasa III zdobył 4 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik Matematyczny:

laureatka:

Weronika Migacz, kl. IV uzyskała 7 miejsce w województwie, 41 w kraju

Konkurs Cudowny Świat Baśni

dyplom za uzyskanie III miejsca w kategorii plastyka otrzymała Maja Kądziela

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT:

najlepsze wyniki:

Konstanty Kudla, kl. IIa – 5 miejsce w województwie, 30 w kraju
Wojciech Łabędź, kl. III – 7 miejsce w województwie, 39 w kraju
Anna Krok, kl. IV – 8 miejsce w województwie, 87 w kraju