Kółka dodatkowe

  • HISZPAŃSKI

    WTOREK
    14.30-15.15
    klasy 0-I
    15.20-16.15 klasy II-III

    ŚRODA 15.20-16.05 klasy IV-VI grupa początkująca

    Organizator: Academos
    Zajęcia prowadzone w szkole przez naszą nauczycielkę mgr Justynę Burdę

    Ograniczona liczb osób (do 6 osób)

    Koszt:
    40 zł ... Więcej

  • edu.exe PROGRAMOWANI…

    Piątek 15.30-17.00 klasy 1-3

    Zajęcia prowadzone na terenie szkoły

    Organizator: Ewelinę Kurek
    tel. 734 189 477

    Cena: 470 zł semestr (14 spotkań)- płatność jednorazowa lub
    235 zł x 2za semestr lub
    170 ... Więcej

  • Robotowo

    Poniedziałek 15.30-17.00

    Zajęcia prowadzone na terenie szkoły.

    Organizator: Grzegorz Całko „ROBOTOWO” www.robotowo.pl
    kom. 795 400 997
    e-mail: szkoly@robotowo

    Płatności:
    36 spotkań po 2 godziny lekcyjne (wrzesień 2018-czerwiec 2019):
    1260 zł (9 rat x 135 ... Więcej

  • KÓŁKO SZACHOWE

    Poniedziałek 15.30-16.15- grupa początkująca
    Środa 15.30-16.15- grupa kontynuująca

    Zajęcia prowadzone na terenie szkoły.

    Organizator: „Akademia Intelektu”
    darmik@poczta.fm
    tel. 668 176 060

    225 zł za semestr płatne do 10.10.2018- I sem. płatne ... Więcej

  • GIMNASTYKA MÓZGU

    Wtorek 15.15-16.15 – klasy 1-3
    Wtorek 16.15-17.15 – klasy 4-6 (Kurs szybkiego czytania, grupa kontynuacja – lista już zamknięta)

    Piątek 15.15-16.15 – klasy 1-3
    Piątek 16.15-17.15 – klasy 4-6

    Zajęcia odbywają ... Więcej

  • PROGRAMOWO

    Czwartek 15.30-17.00 (klasy IV-VI)

    Zajęcia prowadzone w szkole

    Organizator: Grzegorz Całko „ROBOTOWO” www.robotowo.pl
    kom. 795 400 997
    szkoly@robotowo.pl

    Płatności:
    36 spotkań po 2 godziny lekcyjne (wrzesień 2018-czerwiec 2019):
    1260 zł (9 rat x 135 ... Więcej

  • KÓŁKO PROJEKTOWANIE …

    grupa I
    wtorki od 15.30-17.00
    grupa II
    środa 15.30-17.00
    grupa III
    czwartki od 15.30-17.00

    Organizator: Agnieszka Wozowicz firma AWsome
    office@awsomegroup.com

    www.awsomegroup.com

    Zajęcia prowadzone w pomieszczeniach firmy przy ul. ... Więcej

  • KÓŁKO MALARSTWA, RYS…

    Poniedziałek 16.00-17.00
    Wtorek  15.30-16.30
    16.30-17.30
    Czwartek  16.30-17.30
    minimum 6 osób, maksymalnie 10
    Zajęcia co tydzień prowadzone w szkole

    Organizator:
    dzieciisztuka@gmail.com
    Katarzyna Maciejewska
    tel.: +48 691 500 517

    Koszt warsztatów:
    155 zł miesięcznie ... Więcej

  • KÓŁKO RĘKODZIEŁA, RY…

    Czwartek 15.30-16.30
    Zajęcia prowadzone w szkole

    Organizator:
    dzieciisztuka@gmail.com
    Katarzyna Maciejewska
    tel.: +48 691 500 517

    Cena za każdy miesiąc 155 zł od dziecka (35 spotkań w roku szkolnym)
    Zajęcia płatne ... Więcej

  • KÓŁKO CERAMIKI

    PONIEDZIAŁEK  14.45-15.45
    ŚRODA 15.30-16.30
    16.30-17.30
    PIĄTEK 15.30-16.30

    Minimum 6 osób, maksimum 8 w grupie
    Zajęcia co tydzień

    Zajęcia prowadzone w szkole

    Organizator:
    dzieciisztuka@gmail.com
    Katarzyna Maciejewska
    tel.: +48 691 500 517
    160 zł ... Więcej

  • SPEED-BALL

    Poniedziałek 16.00-17.00
    Środa 16.00-17.00

    Miejsce zajęć: sala gimnastyczna przy ul. Batorego 1

    max. 6 osób w grupie

    Organizator: p.wolan@speed-ball.pl
    +48 510 129 349
    www.speed-ball.pl

    Cena: 120 zł miesięcznie (zajęcia 1 raz w ... Więcej

  • AIKIDO

    Wtorki 16.15.17.00 klasy 0-6

    Zajęcia prowadzone na sali gimnastycznej przy ul. Batorego 1

    Organizator: Paweł Bernaś
    Kontakt: Igor Wach 607 791 154

    Koszt: 35 zł za zajęcia

    Płatność:
    Przelew na konto nr: 97 ... Więcej

  • GRUPA TEATRALNA AKAD…

    Wtorek 15.30-16.30- Młodsza Grupa Teatralna (klasy 1-3) (max. 14 osób)
    Czwartek 16.00-17.00-
    Starsza Grupa Teatralna (klasy 4-6) (max. 14 osób)

    Organizator: Academos
    Zajęcia prowadzone w szkole

    Ograniczona liczb osób (max 14). Pierwszeństwo ... Więcej

  • AKADEMIA ODKRYWCÓW

    Zajęcia organizowane co 2 tygodnie na terenie szkoły

    TERMINY:

    -wtorek 14.30- 15.30 klasy 0-II
    -wtorek 15.30-16.30 klasy III-V
    -środa 14.30-15.30 klasy 0-II
    -środa 15.30-16.00 klasy III-V

    Organizator: Akademia Odkrywców
    www.akademiaodkrywcow.com ,
    tel. 602 ... Więcej

  • BRAVISSIMO

    Indywidualne lekcje gry na instrumencie oraz lekcje śpiewu prowadzone przez szkołę Bravissimo.

    KONTAKT:
    tel.: 600 054 507
    szkolabravissimo@gmail.com

    Lekcje 45-minutowe raz w ... Więcej

  • PIŁKA NOŻNA

    Wtorek 14.30-16.30 (klasy 0-II)
    Wtorek 15.30-17.45 (klasy III-VI)

    Miejsce zajęć: hala sportowa Politechniki Krakowskiej al. Jana Pawła II 37
    Dzieci zabierane są ze szkoły o 15.30, zawożone na miejsce zajęć na ... Więcej

  • ŁYŻWOROLKI LUB DESKO…

    Poniedziałek 15.30-17.30
    Piątek 15.30-17.30
    Dzieci zabierane są ze szkoły o 15.30, zawożone na miejsce zajęć na 16.00, treningi trwają do 17.00, do szkoły dzieci wracają na 17.45

    Miejsce zajęć: tereny Krakowskiego ... Więcej

  • BASEN

    Środa 15.30-17.30

    Dzieci zabierane są ze szkoły o 15.30, zawożone na miejsce zajęć na 16.00, treningi trwają do 17.00, do szkoły dzieci wracają na 17.45
    Miejsce zajęć: basen Krakowskiego Klubu Kajakowego ... Więcej

  • Capoeira

    Czwartek 16.00-17.00 -ODBIÓR DZIECI PO ZAJĘCIACH Z SALI (uczniowie nie wracają do szkoły)!

    Zajęcia prowadzone na sali, ul. Batorego 1

    ORGANIZATOR: Sylwester Gawenda
    sylwester.frances@gmail.com

    Płatności z góry:

    Pojedyncze zajęcia 25 zł
    Karnet na ... Więcej