Kółka dodatkowe

  • Warsztaty kulinarne

    Środa  15.30-17.30 klasy 0-VI

    Zajęcia odbywają się w pracowniach AWsoME na ul.Czarnowiejskiej 13/4-5. (przy ul.Michałowskiego)

    dzieci odbierane są ze szkoły Academos i przeprowadzane na zajęcia dodatkowe przez ... Więcej

  • SING&DANCE

    Czwartek 15.30-16.30 klasy 0-VI

    Zajęcia prowadzone w szkole.

    Organizator: Szkoła Artystyczna Bravissimo
                           tel.: 600 054 507
                           szkolabravissimo@gmail.com

    Koszt: 140 zł miesięcznie

    Profesjonalne zajęcia wokalne z elementami improwizacji ... Więcej

  • Akademia Ja

    Poniedziałek 15.30-17.00 klasy I-II
    Środa 15.30-17.00 klasy VI
    Czwartek 15.30-17.00 klasy III-V

    Zajęcia odbywają się na terenie szkoły

    Organizator: W głowie się nie mieści
    Kinga Głazek
    506075299
    Więcej

  • Kółko j.hiszpańskieg…

    Środa 15.30-16.15 klasy I-III
    Środa 16.15-17.00 klasy IV-VI

    Organizator: Academos
    Zajęcia prowadzone w szkole przez naszą nauczycielkę Justynę Burdę

    Ograniczona liczb osób (max 6)

    Koszt:
    40 zł za ... Więcej

  • Kółko tańca nowoczes…

    Środa 16.o0-17.00 klasy 0-III
    Środa 17.00-18.00
    klasy IV-VI

    Zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej przy ul. Batorego 1

    Koszt: 30 zł za zajęcia

    Opłata miesięczna za ilość przeprowadzonych ... Więcej

  • Warsztaty szycia i p…

    ŚRODA 16.00-17.00 klasy 1-6
    grupy od 6-10 osób
    Zajęcia prowadzone w szkole

    Organizator:
    Sofija Kondaszewska
    warsztaty@maszynami.pl
    tel. 509 956 633

    Koszt: 165 zł miesięcznie.
    Płatność do 10 dnia ... Więcej

  • RYSUNEK STUDYJNY, MA…

    Poniedziałek 16.15-17.15
    Zajęcia prowadzone w szkole

    Organizator:
    dzieciisztuka@gmail.com
    Katarzyna Maciejewska
    tel.: +48 691 500 517

    Cena za każdy miesiąc 160zł od dziecka (35 spotkań w ... Więcej

  • edu.exe PROGRAMOWANI…

    Piątek 15.30-17.00 klasy 1-3

    Zajęcia prowadzone na terenie szkoły

    Organizator: Ewelinę Kurek
    tel. 734 189 477

    Cena:  470 zł semestr

    Dane do przelewu:
    92 1140 2004 0000 3602 ... Więcej

  • Robotowo

    Poniedziałek 15.30-17.00

    Zajęcia prowadzone na terenie szkoły.

    Organizator: Grzegorz Całko „ROBOTOWO” www.robotowo.pl
    kom. 795 400 997
    e-mail: szkoly@robotowo

    Płatności:
    35 spotkań po 2 godziny lekcyjne (wrzesień 2019-czerwiec 2020):

    Więcej

  • KÓŁKO SZACHOWE

    Poniedziałek 15.30-16.15- grupa początkująca
    Środa 15.30-16.15- grupa kontynuująca

    Minimalna liczba uczestników 8 osób

    Zajęcia prowadzone na terenie szkoły. ZAPISY POPRZEZ LINK https://forms.gle/X6ACaUyc5zhWesxx7

    Organizator:
    www.dwiewieze.krakow.pl

    szachy@dwiewieze.krakow.pl

    Wszyscy ... Więcej

  • GIMNASTYKA MÓZGU

    Wtorek 15.15-16.15 – klasy 1-3
    Wtorek 16.15-17.15 – klasy 4-6

    Piątek 15.15-16.15 – klasy 1-3
    Piątek 16.15-17.15 – Zajęcia wyciszające: Mindfulness i trening relaksacyjny klasy ... Więcej

  • PROGRAMOWO

    Czwartek 15.30-17.00 (klasy IV-VI)

    Zajęcia prowadzone w szkole

    Organizator: Grzegorz Całko „ROBOTOWO” www.robotowo.pl
    kom. 795 400 997
    szkoly@robotowo.pl

    Płatności:
    36 spotkań po 2 godziny lekcyjne (wrzesień 2019-czerwiec 2020):

    Więcej

  • KÓŁKO PROJEKTOWANIE …

    Wtorek  15.30-17.30 klasy 0-VI
    Czwartek 15.30-17.30 klasy 0-VI

    Zajęcia odbywają się w pracowniach AWsoME na ul.Czarnowiejskiej 13/4-5. (przy ul.Michałowskiego)

    dzieci odbierane są ze szkoły Academos i przeprowadzane ... Więcej

  • KÓŁKO MALARSTWA, RYS…

    Poniedziałek 15.15-16.15
    Wtorek  15.30-16.30
    Wtorek  16.30-17.00

    minimum 6 osób, maksymalnie 10
    Zajęcia co tydzień prowadzone w szkole

    Organizator:
    dzieciisztuka@gmail.com
    Katarzyna Maciejewska
    tel.: +48 691 500 517

    Koszt warsztatów:
    Więcej

  • KÓŁKO RĘKODZIEŁA, RY…

    Środa 15.30-16.30
    Środa 16.30-17.30

    Zajęcia prowadzone w szkole

    Organizator:
    dzieciisztuka@gmail.com
    Katarzyna Maciejewska
    tel.: +48 691 500 517

    Cena za każdy miesiąc 160zł od dziecka (35 ... Więcej

  • KÓŁKO CERAMIKI

    CZWARTEK  15.30-16.30
    CZWARTEK  16.30-17.30
    PIĄTEK 15.30-16.30
    PIĄTEK 16.30-17.30 – grupa dla dorosłych-zapisy u prowadzącej

    Minimum 6 osób, maksimum 8 w grupie
    Zajęcia co tydzień

    Zajęcia prowadzone ... Więcej

  • SPEED-BALL

    Poniedziałek 16.00-17.00 klasy IV-VI
    Piątki 15.30-16.300
    klasy IV-VI

    Miejsce zajęć: sala gimnastyczna przy ul. Batorego 1

    max. 6 osób w grupie

    Organizator: p.wolan@speed-ball.pl
    +48 510 129 ... Więcej

  • BRAVISSIMO

    Indywidualne lekcje gry na instrumencie oraz lekcje śpiewu prowadzone przez szkołę Bravissimo.

    KONTAKT:
    tel.: 600 054 ... Więcej

  • PIŁKA NOŻNA

    Wtorek 14.30-16.30 (klasy 0-II)
    Wtorek 15.30-17.45 (klasy III-VI)

    Miejsce zajęć: hala sportowa Politechniki Krakowskiej al. Jana Pawła II 37
    Dzieci zabierane są ze szkoły o 15.30, ... Więcej

  • ŁYŻWOROLKI LUB DESKO…

    Poniedziałek 15.30-17.30
    Piątek 15.30-17.30
    Dzieci zabierane są ze szkoły o 15.30, zawożone na miejsce zajęć na 16.00, treningi trwają do 17.00, do szkoły dzieci wracają ... Więcej

  • BASEN

    Środa 15.30-17.30

    Dzieci zabierane są ze szkoły o 15.30, zawożone na miejsce zajęć na 16.00, treningi trwają do 17.00, do szkoły dzieci wracają na 17.45
    Miejsce ... Więcej

  • Capoeira

    Czwartek 16.00-17.00 -ODBIÓR DZIECI PO ZAJĘCIACH Z SALI (uczniowie nie wracają do szkoły)!

    Zajęcia prowadzone na sali, ul. Batorego 1

    ORGANIZATOR: Sylwester Gawenda
    sylwester.frances@gmail.com

    Płatności z góry:

    Pojedyncze ... Więcej